Teams
Voor teaminformatie, wedstrijdprogramma's en uitslagen kunt u op één van de teams klikken.
Teamindeling
Trainer: |
|
Janine Peters en Johan Hofs |
Coach: |
|
Janine Peters en Johan Hofs |
|
|
|
Heren |
|
Dames |
Daan Modderkolk |
|
Mirthe Scholten |
Twan Vlaswinkel |
|
Lizet Seubring |
|
|
Lisa Vlaswinkel |
Sponsor
Trainingstijden
Veld
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Dinsdag |
|
Brummen |
|
18:00 - 19:00 |
Donderdag |
|
Brummen |
|
18:00 - 19:00 |
Zaal
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Woensdag |
|
Eerbeek sporthal de Bhoele |
|
18:00 - 19:00 |
Teamindeling
Trainer: |
|
Henk Schimmel |
Coach: |
|
|
|
|
|
Heren |
|
Dames |
Henk Schut |
|
Renate Baars |
Onno ten Brinke |
|
Alie Vriezenkolk |
Marten Draaijer |
|
Gerrie van Dam |
Frank Klein-Reesink |
|
Renske van Rooij |
Jan Ruumpol |
|
|
Tom Russchen |
|
|
Kyan van den Berg |
|
|
Wouter van Gijtenbeek |
|
|
Sponsor
Trainingstijden
Veld
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Woensdag |
|
Brummen |
|
20:00 - 21:00 |
Zaal
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Woensdag |
|
Bhoele |
|
21:15 - 22:15 |
Teamindeling
Trainer: |
|
|
Coach: |
|
|
|
|
|
Heren |
|
Dames |
Marco Bosch |
|
Belinda de Ruiter |
Johan Hofs |
|
Paulien van Raay |
Remco Brand |
|
Inge Verbeek |
Steven Donderwinkel |
|
Ingrid Gerritsen |
Gerben Klein Gootink |
|
Elles Kablau |
Sponsor
Trainingstijden
Veld
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Woensdag |
|
Brummen |
|
20:00 - 21:00 |
Zaal
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Woensdag |
|
Bhoele |
|
21:15 - 22:15 |
Teamindeling
Trainer: |
|
Jan van der Heide |
Coach: |
|
Jan van der Heide |
|
|
|
Heren |
|
Dames |
Rob Heersema |
|
Myrna Schuring |
Laurens Peters |
|
Sanne Wolters |
Paul Jezeer |
|
Marinde Bakker |
Remco Radix |
|
Joyce Schuring |
Joep ten Brinke |
|
Marleen Pol |
Wesley Schotpoort |
|
Judith Brummel |
Dani de Zoete |
|
Dion van Gijtenbeek |
Bart Ruumpol |
|
Anninka van der Laan |
Jurre Brand |
|
Tanke Steenmans |
Sponsor
Trainingstijden
Veld
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Dinsdag |
|
Brummen |
|
20:00 - 21:30 |
Donderdag |
|
Brummen |
|
20:00 - 21:30 |
Zaal
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Woensdag |
|
Bhoele |
|
20:00 - 21:15 |
Teamindeling
Trainer: |
|
Henk Schimmel |
Coach: |
|
|
|
|
|
Heren |
|
Dames |
Sander van Gijtenbeek |
|
Marloes van Gijtenbeek |
Patrick Peters |
|
Janine Peters |
Evert Brink |
|
Melanie Brummel |
Hylke Garrits |
|
Sarah Niessen |
Sponsor
Trainingstijden
Veld
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Woensdag |
|
Brummen |
|
20:00 - 21:00 |
Zaal
Dag |
|
Locatie |
|
Tijd |
Woensdag |
|
Bhoele |
|
21:15 - 22:15 |
Competitie
Zaal najaar 2017-2018
Datum |
|
Tijd |
|
Thuis |
|
Uit |
|
Accommodatie |
|
Plaats |
|
Uitslag |
12-11 |
|
12:10 uur |
|
Wesstar 1 |
|
Mélynas 4 |
|
De Pals |
|
WESTERVOORT |
|
08-05 |
19-11 |
|
14:00 uur |
|
Mélynas 4 |
|
DLKV 2 |
|
De Bhoele |
|
EERBEEK |
|
11-11 |
26-11 |
|
16:15 uur |
|
Olympus '58 3 |
|
Mélynas 4 |
|
De Bongerd (D) |
|
DOETINCHEM |
|
06-08 |
03-12 |
|
11:00 uur |
|
Mélynas 4 |
|
EKCA/CIBOD 4 |
|
De Bhoele |
|
EERBEEK |
|
09-11 |
10-12 |
|
11:00 uur |
|
Apeldoorn 6 |
|
Mélynas 4 |
|
Zuiderpark |
|
APELDOORN |
|
17-11 |
17-12 |
|
11:00 uur |
|
Mélynas 4 |
|
Zwaluwen 4 |
|
De Bhoele |
|
EERBEEK |
|
12-07 |
07-01 |
|
10:00 uur |
|
Diderna 2 |
|
Mélynas 4 |
|
Theothorne |
|
DIEREN |
|
07-15 |
14-01 |
|
11:00 uur |
|
Mélynas 4 |
|
Wesstar 1 |
|
De Bhoele |
|
EERBEEK |
|
11-12 |
21-01 |
|
12:15 uur |
|
DLKV 2 |
|
Mélynas 4 |
|
De Muizenberg |
|
DIDAM |
|
09-08 |
28-01 |
|
13:00 uur |
|
Mélynas 4 |
|
Olympus '58 3 |
|
De Bhoele |
|
EERBEEK |
|
18-06 |
04-02 |
|
14:35 uur |
|
EKCA/CIBOD 4 |
|
Mélynas 4 |
|
Elderveld |
|
ARNHEM |
|
14-11 |
11-02 |
|
11:00 uur |
|
Mélynas 4 |
|
Apeldoorn 6 |
|
De Bhoele |
|
EERBEEK |
|
08-14 |
18-02 |
|
14:45 uur |
|
Zwaluwen 4 |
|
Mélynas 4 |
|
Heerenmaten |
|
ZEVENAAR |
|
14-09 |
11-03 |
|
14:00 uur |
|
Mélynas 4 |
|
Diderna 2 |
|
De Bhoele |
|
EERBEEK |
|
|