Teams

Voor teaminformatie, wedstrijdprogramma's en uitslagen kunt u op één van de teams klikken.

Teamindeling

Trainer:     Laurens Peters en Patrick Peters
Coach:   Laurens Peters en Patrick Peters
     
Heren   Dames
Ticho van Winden   Anne Leeflang
Mark van Riel   Tanke Steenmans
Jurre Brand   Melanie Brummel
Bart Ruumpol   Sarah Niessen
Dani de Zoete   Dide van Winden
Wouter van Gijtenbeek    

Sponsor

 Colors Home

Trainingstijden

Veld

Dag      Locatie       Tijd
Dinsdag   Brummen   19:00 - 20:00
Donderdag   Eerbeek   19:00 - 20:00

Zaal

Dag      Locatie          Tijd
Woensdag    Bhoele   19:00 - 20:00

Competitie

Zaal najaar 2017-2018

Datum   Tijd   Thuis   Uit   Accommodatie   Plaats   Uitslag
11-11   16:10 uur   Kesteren A1   Mélynas A1   De Leede   KESTEREN   08-05 
18-11   11:00 uur   Mélynas A1   Noviomagum A2   De Bhoele   EERBEEK   15-11
25-11   15:00 uur   Tiel '72 A3   Mélynas A1   De Betuwehal   TIEL   15-10
02-12   12:00 uur   Mélynas A1   Apeldoorn A2   De Bhoele   EERBEEK   13-09
09-12   12:30 uur   Zetten A2   Mélynas A1   De Mammoet   ZETTEN   11-11
06-01   12:40 uur   EKCA/CIBOD A1   Mélynas A1   Elderveld   ARNHEM   06-06
13-01   16:00 uur   Mélynas A1   Kesteren A1   De Bhoele   EERBEEK   04-12
19-01   20:00 uur   Noviomagum A2   Mélynas A1   De Triangel   LENT   09-14
27-01   16:00 uur   Mélynas A1   Tiel '72 A3   De Bhoele   EERBEEK   11-06
03-02   14:30 uur   Apeldoorn A2   Mélynas A1   Zuiderpark   APELDOORN   12-11
10-02   16:00 uur   Mélynas A1   Zetten A2   De Bhoele   EERBEEK   12-09
10-03   12:30 uur   Mélynas A1   EKCA/CIBOD A1   Theothorne   Dieren    

Teamindeling

Trainer:     Janine Peters en Johan Hofs 
Coach:   Janine Peters en Johan Hofs
     
Heren   Dames
Stan Broekhuisen   Esmeé Seubring
    Fenna Waterlanden
    Lisa Vlaswinkel
    Manouska Klomp
    Dilara Sarikus
    Isa Mellink
    Leonie Hartjes

Sponsor

 

Trainingstijden

Veld

Dag      Locatie       Tijd
Dinsdag   Brummen   18:00 - 19:00
Donderdag   Brummen   18:00 - 19:00

Zaal

 Dag        
Locatie        Tijd
Woensdag   Eerbeek sporthal de Bhoele   18:00 - 19:00

Competitie

Zaal najaar 2017-2018

Datum   Tijd   Thuis   Uit   Accommodatie   Plaats   Uitslag
11-11   10:30 uur   Apeldoorn D2   Mélynas D1   Zuiderpark   APELDOORN   08-04
25-11   09:05 uur   Duko D1   Mélynas D1   Triominos   DUIVEN   06-03
02-12   10:00 uur   Mélynas D1   SIOS '61 D1   De Bhoele   EERBEEK   08-04
09-12   14:10 uur   Wesstar D1   Mélynas D1   De Pals   WESTERVOORT    
13-01   14:00 uur   Mélynas D1   Apeldoorn D2   De Bhoele   EERBEEK   08-08  
24-01   18:00 uur   Mélynas D1   KVZ D2   De Bhoele   EERBEEK   10-06
27-01   14:00 uur   Mélynas D1   Duko D1   De Bhoele   EERBEEK   07-05
10-02   14:00 uur   Mélynas D1   Wesstar D1   De Bhoele   EERBEEK   08-01
17-02   12:00 uur   KVZ D2   Mélynas D1   Hanzehal   ZUTPHEN   14-07
24-02   13:45 uur   SIOS '61 D1   Mélynas D1   De Dumpel   VELP GLD   10-05
03-03   11:30 uur   Wesstar D1   Mélynas D1   De Pals   Westervoort   03-05
10-03   10:30 uur   Mélynas D1   Zwaluwen D1   Theothorne   Dieren    
17-03   10:00 uur   Zwaluwen D1   Mélynas D1   Heerenmaten   ZEVENAAR    

Teamindeling

Trainer:      
Coach:    
     
Heren   Dames
Marco Bosch   Belinda de Ruiter
Johan Hofs   Paulien van Raay
Remco Brand   Inge Verbeek
Sander van Voorst   Ingrid Gerritsen
Gerben Klein Gootink   Elles Kablau
Steven Donderwinkel    

Sponsor

Maalderink Smits

Trainingstijden

Veld

Dag      Locatie      Tijd
Woensdag   Brummen   20:00 - 21:00

Zaal

Dag      Locatie       Tijd
Woensdag   Bhoele   21:15 - 22:15

Teamindeling

Trainer:      Henk Schimmel
Coach:    
     
Heren   Dames
Nick den Breems   Melanie Brummel  
Tom Russchen    Tanke Steenmans
Evert Brink   Deveny Oonk
Kyan van den Berg   Anne Brouwer
Evert ten Brink    
Wouter van Gijtenbeek    

Sponsor

 AA Topper

Trainingstijden

Veld

Dag       Locatie      Tijd
Woensdag   Brummen   20:00 - 21:00

Zaal

Dag       Locatie          Tijd
Woensdag   Bhoele   21:15 - 22:15

Teamindeling

Trainer:      
Coach:    
     
Heren   Dames
Henk Schut   Renate Bruntink
Marten Draaijer   Alie Vriezenkolk
Onno ten Bbrinke   Gerrie van Dam
Frank Klein-Reesink    
Jan Ruumpol    

Sponsor

 

Trainingstijden

Veld

Dag       Locatie       Tijd
Woensdag   Brummen   20:00 - 21:00

Zaal

Dag      Locatie       Tijd
Woensdag   Bhoele   21:15 - 22:15

Ga naar boven